









7 931,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Рюкзак - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 16 шт |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Серия | SOFT STORAGE |
| Плотность | 1680 DEN |