


3 172,52 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 7 мм |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Сумка для інструментів з ременем - 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 12 шт |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Серия | PRO |
| Плотность | 1680 DEN |