



9 517,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 57 мм |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Ящик модульнийTSTAK JOB CHEST DeWALT - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Базальтопластик |
| Серия | TSTAK |