



7 931,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 31 мм |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Сумка |
| Кількість відділень (карманів) | 12 шт |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Серия | SOFT STORAGE |
| Плотность | 1200 DEN |