




13 747,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Размеры | |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 32.9 мм |
| Длина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | настінна панель кріплення - 2 шт. стійка - 2 шт. комплект з 2-х кронштейнів - 5 шт. |
| Материал | метал армований поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM |
| Тип | обладнання для майстерні |