


12 689,56 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 54 мм |
| Высота | 104 мм |
| Длина | 49 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Полипропилен |
| Серия | TSTAK |
| Тип | візки транспортувальні |