

4 067,44 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Размеры | |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Робочий стіл з інтегрованою розміткою - 1 шт. |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал | надміцний поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Тип | обладнання для майстерні |