




27 114,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Ящик з 2 шухлядками зі знімними перегородками і бічними шинами - 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал | надміцний поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |