






4 758,52 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 37 мм |
| Длина | 37 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | органайзер та комплект роздільників |
| Кількість відділень (карманів) | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Материал | армований поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM |