




460,72 ₴
368,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | футляр для біт |
| Кількість відділень (карманів) | 1 шт |
| Материал | Полипропилен |
| Серия | TSTAK |
| Тип | органайзери та аксесуари |