
79 998,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Гарантія | 3 |
| Кабель затиску маси | 1.5 м |
| Кабель плазморізу | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектация | Плазморіз - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А - 1шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.4 кВт |
| Максимальная толщина реза | 10 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 40 А |
| Межі зміни напруги в мережі | 230 В |
| Напруга холостого ходу MMA | 312 В |
| Номінальна напруга мережі | 230 В |
| Охлаждение | Примусово повітряне |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 45 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |