









35 399 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Длина гибкого вала | 1.2 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.08 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр вібробулави | 28.6 мм |
| Комплектация | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Параметри мережі | 18 В |
| Мощность | 0.36 кВт |
| Тип | Глубинный |
| Частота вибрации | 15000 об/хв |