






30 499,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | В коробці. Поставляється без батарей |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Струм зарядки | 1.5 А |
| Время зарядки | 60 хв |