






23 498,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 3.53 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій-радіоприймач. Кабель живлення 2 метри |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Струм зарядки | 1.8 А |