






30 699,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 7.2 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій-радіоприймач |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Струм зарядки | 3 А |
| Время зарядки | 140 хв |