


2 326,48 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 10 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Применение | цегла |
| Комплектация | В упаковці - 1 шт |
| Особливі властивості | висока швидкість обробки |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 6.3 мм |