
3 618,68 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 5 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Применение | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектация | В упаковці - 1 шт |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Серия | HIGH PERFORMANCE |
| Сумісність з інструментом | D24000 |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 1.6 мм |