
775,32 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 5 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Применение | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектация | В упаковці - 1 шт |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Сумісність з інструментом | DWC410 |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 1.6 мм |