
723,84 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 7 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Применение | будівельні блоки ⁄ бруківка ⁄ бетон |
| Комплектация | В упаковці - 1 шт |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Серия | HIGH PERFORMANCE |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 2.2 мм |