

568,88 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Диаметр внешний | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 6.5 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 10 мм |
| Применение | керамічна плитка ⁄ мармур |
| Комплектация | В комплекті - 1 шт |
| Особливі властивості | універсальність |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 1.3 мм |