
1 033,76 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Диаметр внешний | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота алмазного шару | 0.3 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 10 мм |
| Применение | гіпсокартон ⁄ фіброцемент ⁄ пластик ⁄ склопластик ⁄ метал |
| Комплектация | Диск пилковий - 1 шт. |
| Особливі властивості | універсальність |
| Серия | MULTI MATERIAL |
| Сумісність з інструментом | DCS438 |
| Тип | круг алмазний |
| Товщина кола | 1.6 мм |