


270,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина общая | 134 мм |
| Довжина робоча | 104 мм |
| Комплектация | Свердло універсальне -1 штука |
| Количество | 1 |
| Тип | свердла універсальні |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Упаковка | Блистер |