





527,28 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина общая | 125 мм |
| Довжина робоча | 81 мм |
| Комплектация | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Количество | 1 |
| Серия | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Упаковка | Блистер |