





230,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Диаметр | 3 мм |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина общая | 61 мм |
| Довжина робоча | 33 мм |
| Комплектация | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Количество | 2 |
| Серия | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | Блистер |