


211,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина общая | 94.5 мм |
| Довжина робоча | 56 мм |
| Комплектация | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Количество | 1 |
| Серия | BLACK&GOLD |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | Блистер |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |