


2 584,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1047 кг |
| Глубина | 30 мм |
| Длина | 57 мм |
| Применение | професійне |
| Зусилля стяжки | 113 кг |
| Комплектация | Струбцина кутова. 2 струбцини для кріплення до столу. В упаковці |
| Тип | гвинтові |