









29 998,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 2.2 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Ємність магазина | 35 шт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Довжина аксесуара | 25 мм |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Комплектация | Степлер скобозабивний акумуляторний -1шт. Акумуляторна батарея 18 В XR Li-Ion 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ширина аксесуара | 19.7 мм |