








56 998,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Ємність магазина | 38 шт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Комплектация | Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Ширина аксесуара | 10.3 мм |