
103,48 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 180 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Количество | 1 |
| Профіль круга | вигнутий |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Товщина кола | 3 мм |