
87,88 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Количество | 1 |
| Назначение | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Профіль круга | T41 |
| Серия | Extreme |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Товщина кола | 1.6 мм |