

475,80 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 355 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Количество | 1 |
| Назначение | чорний кольоровий метал |
| Профіль круга | плоский |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Товщина кола | 3 мм |