


2 338,44 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Комплектация | 50 кругів у пластиковому боксі |
| Количество | 50 |
| Назначение | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Профіль круга | T41 |
| Серия | HIGH PERFORMANCE |
| Тип | набори кругів |
| Товщина кола | 1 мм |
| Упаковка | Пластиковый бокс |