
55,12 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Марокко |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Количество | 1 |
| Назначение | нержавіюча сталь ⁄ чорний та кольоровий метал ⁄ кераміка ⁄ цегляна кладка ⁄ ПВХ |
| Профіль круга | T41 |
| Серия | MULTI MATERIAL |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Товщина кола | 1 мм |