





10 498,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Амплитуда колебаний | 2.6 мм |
| Вес | 0.93 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Шліфувальна машина ексцентрикова безщіткова - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота вращения | 12000 об/хв |