







34 299,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 3.9 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 225 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота вращения | 1200 об/хв |