


7 198,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Амплитуда колебаний | 1.6 мм |
| Вес | 1.28 кг |
| Потребляемая мощность | 230 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Мішок для збору пилу з вбудованим адаптором для пилососа - 1 шт |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота вращения | 14000 об/хв |