









12 599,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Амплитуда колебаний | 1.6 мм |
| Вес | 1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Дирокол - 1 шт. Мішок для збору пилу - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна акумуляторна |
| Частота вращения | 13500 об/хв |