





9 999,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Индия |
| Вес | 5.2 кг |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережевий |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Комплектация | Защитный кожух - 1 шт. Антивібраційна бокова рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланци - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Частота вращения | 6600 об/хв |