





40 998,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.18 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 2300 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | 2-х позиційна бічна рукоятка - 1 шт. Регульований без ключа захисний кожух - 1 шт. Без ключова прижимна гайка - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Акумулятор DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Частота вращения | 9000 об/хв |