





49 999,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.4 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 2400 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | Акумуляторна батарея XR FLEXVOLT 54 В Li-lon DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Бічна ручка з кнопкою - 1 шт. Захисні кожухи (для кіл Type 1 та Type 27) - 2 шт. |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Частота вращения | 9000 об/хв |