



29 698,76 ₴
18 899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.2 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 405 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | Акумулятор (4 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Частота вращения | 8000 об/хв |