









28 398,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.85 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 1450 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR (DCB546) – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт. Регульований захисний кожух без ключа - 1 шт. Без ключова притискна гайка – 1 шт. Шестигранний ключ – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Частота вращения | 9000 об/хв |