





14 998,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.9 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Діаметр підошви | 125 мм |
| Комплектация | Полірувальна машина акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумуляторної батареї, зарядного пристрою та валізи |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавный пуск | є |
| Принцип действия | орбітальна |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | полірувальна акумуляторна |
| Частота вращения | 5500 об/хв |
| Шпиндель | М14 |