



18 699,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.95 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 475 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальный крутящий момент | 206 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність удару | є |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 3250 об/хв |
| Частота обертання 1 швидкість | 1000 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2800 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3250 об/хв |
| Частота удаpов | 3800 уд/хв |