




9 699,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.08 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 435 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Без акумуляторів, зарядного пристрою та валізи |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный крутящий момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність удару | немає |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 4400 об/хв |