









98 598,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Акумулятор 54В Li-Ion 3 Ач DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пиляльний диск - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Струбцина - 1 шт. |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 60 град |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 60 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 112 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 278 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 278 мм |
| Максимальный угол наклона | 49 град |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | торцювальна |
| Частота вращения | 3800 об/хв |