







63 199,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Потребляемая мощность | 1750 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 1 шт. Струбцина - 1 шт. Акумуляторна батарея з індикатором стану заряду 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. У картонній упаковці |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 50 град |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 48 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 60 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 270 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 270 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | торцювальна |
| Частота вращения | 6300 об/хв |