








60 999,12 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пила торцювальна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Пильний диск - 1 шт. Ключ - 1 шт. Затиск для заготовки - 1 шт |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 60 град |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 60 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 90 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 290 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 290 мм |
| Максимальный угол наклона | 49 град |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | торцювальна |
| Частота вращения | 4300 об/хв |