






59 198,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск з 60 зубами - 1 шт. Ключ - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 50 град |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 51 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 55 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 85 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 160 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 160 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | комбінована |
| Частота вращения | 3300 об/хв |