
97 198,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 42 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск SERIES 60 з 48 зубами - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Розклинюючий ніж - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Захисний кожух - 1 шт. Інструмент для збирання - 1 шт |
| Кут повороту наліво | 48 град |
| Кут повороту направо | 48 град |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 80 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 60 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 90 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 160 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 205 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | комбінована |
| Частота вращения | 4000 об/хв |